Penzion Antica /ubytovanie Plzen

Penzion Plzen Antica
 

Pizzeria a pension Antica sa nachádza v centrálnej mestskej zástavbe západočeskej metropole Plzeň.

Plzeň ubytovanie
Pension Antica má pre svojich hostí pripravené ubytovanie v 9 dvojlôžkových a 3 trojlôžkových izbách.

Vybavenie a služby
V izbách penziónu Antica je TV so satelitným príjmom, rádio, telefón s priamou voľbou, možnosť pripojenia k internetu kábel / Wifi a vlastné sociálne zariadenie so sprchou. Raňajky sú zahrnuté v cene ubytovania. V penzióne za poplatok ubytujú s Vami aj Vášho psíka.

Penzión Antica restaurant
Pension Antica v Plzni má vlastnú reštauráciu - pizzeria s kapacitou 46 osôb, ktorá Vás príjemne prekvapí talianskymi pochúťkami pripravovanými v originálnej peci vykurovanej drevom. Vo všedné dni v rámci výhodného poludňajšieho menu reštaurácia penziónu Antica Plzeň ponúka tiež českú kuchyňu. Novo nájdete v stálom jedálnom lístku zaujímavú ponuku steakov.

Pre uzavretú spoločnosť sú k dispozícii dva salóniky (17 osôb). V letných mesiacoch je možné využívať posedenie na terase s 15 miestami na sedenie.

Penzion Antica ubytovanie v centre Plzne
Plzeň je štvrtým najväčším mestom v Českej republike. Historické jadro mesta bolo v roku 1989 vyhlásené za mestskú pamiatkovú rezerváciu. V ulici Prokopova, kde sa pension Antica nachádza, je tiež plzenské Komorné divadlo. Anjel, Ťava a Chrtík je trojica moderných fontán na Námestí Republiky. Renesančným klenotom na námestí je historická radnica. Úžasný pohľad na Plzeň Vám ponúkne veža katedrály Sv. Bartolomeja. Jedno z najkrajších miest v centre mesta Plzne je "Mlýnská strouha". Plzeňská zoologická záhrada otvorila novú expozíciu "Svet v podzemí" v priestoroch bývalej nemeckej podzemnej pevnosti.

Informačné centrum na Námestí Republiky informuje návštevníkov Plzne o aktuálnom dianí a zaistí vstupenky na najrôznejšie akcie. Za návštevu stojí tiež interaktívne múzeum Techmania Science Center v Plzni.

Rekreačné možnosti Plzne sú prekvapivo bohaté, pretože mesto obklopujú početné lesy s mnohými vodnými plochami. Okolie mesta ponúka rozmanité možnosti výletov za historickými pamiatkami Plzeňska.

Penzion Plzen Antica - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Plzen Antica - hotel má reštauráciuPenzion Plzen Antica - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Plzen Antica - možnosť pripojenia na internetPenzion Plzen Antica - k dispozícii letná terasaPenzion Plzen Antica - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Plzen Antica - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Plzen Antica - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Plzen Antica - Izby s vlastnou toaletouPenzion Plzen Antica - v izbach je telefon